خرید فیلتر کیسه ای غبار گیر


برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت خرید فیلتر های  کیسه ای برای امر غبار گیر از جنس های مختلف از محصولات شرکت می توانید استفاده نمایید.

حال تعریفی از غبار جهت درك بهتر ارائه می شود. بطور کلی به ذرات جامدي که در شرایط خاص می توانند در یک محیط گازي معلق بمانند، غبار گویند. معمولأ غبار زمانی ایجاد می شود که یک جریان گازي در مجاورت ذرات جامد به حرکت درآید. در این حالت طی عملیاتی ذرات جامد پراکنده می شوند، به عنوان مثال وقتی مواد از محلی بلندتر به محلی پائین ترمی ریزند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

[ پنج شنبه 23 فروردين 1397 ] [ 1:11 ] [ liafilter ] [ بازديد : 30 ] [ نظرات () ]
فیلتر غبار گیر و اتاق رنگ


برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت فیلتر غبار گیر و اتاق رنگ در ابعاد استاندار به صورت رولی و فریم دار می توانید از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید.

بی شک صنعت سیمان یکی از عمده ترین تولید کننده هاي غبار بوده و غبار تولیدي آن به عنوان یک مشکل بزرگ زیست محیطی مطرح است. به منظور جلوگیري از پراکنده شدن و ورود این غبار به فضاي محیط و در نتیجه آلوده کردن فضاي اطراف، بیشتر ماشین آلات و دستگاه هاي تولید سیمان تحت فشار منفی کار می کنند که این امر انتقال و تصفیه حجم بسیار زیادي از هوا و گاز را ایجاب می کند. میزان حجم هوا و گاز خروجی لازم جهت غبارگیري و فیلتراسیون در یک واحد خشک با ظرفیت تولید سیمان d/t 2000 و مقایسه میزان هوا یا گاز بکار گرفته شده در تولید سیمان یا وزن تولید نهایی به صورت زیر اهمیت عمل غبارگیري را مشخص می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

 

برچسب ها: فیلتر اتاق رنگ , ,
[ پنج شنبه 23 فروردين 1397 ] [ 1:5 ] [ liafilter ] [ بازديد : 17 ] [ نظرات () ]
شرکت تولید کننده فیلتر غبار گیر


با توجه به این نکته که در امر غبار گیری در شرکت های تولید کننده فیلتر غبار گیر مورد نیاز است می توانید به صورت رولی و صفحه ای از محصولات با کیفیت شرکت در ابعاد و تعداد مورد نیاز استفاده نمایید.

هرهگیری از آنها در صنعت کامپوزیت میتواند به تولید محصوالتی با صرفه اقتصادی زياد منجر شود. در كار حاضر، خواص مکانیکی کامپوزیتهای پلیمری تقویت شده با الیاف نخل خرما مرور ميشود که توسط پژوهشگران انجام شده است. طبق نتایج، اصالح سطحی الیاف نخل خرما و بهبود چسبندگی بینسطحی لیف-ماتریس سبب تقويت خواص کششی و خمشی کامپوزیت میشود. همچنین، درصد وزنی و نحوه توزیع الیاف نخل خرما در کامپوزیت از عوامل مهم در خواص مکانیکی آن است

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

برچسب ها: شرکت فیلتر , ,
[ پنج شنبه 16 فروردين 1397 ] [ 1:49 ] [ liafilter ] [ بازديد : 25 ] [ نظرات () ]
ضرورت نصب فیلتر غبارگیر


برای آشنایی ضرورت نصب فیلتر غبارگیر،این مطالب را دنبال نمایید.هدف اصلی تهویه این است که یک اتاق را با هوای تمیز تهیه کنید تا بهترین شرایط بهداشتی برای یک فرد و عملکرد طبیعی عملیات های تکنولوژیکی ایجاد شود. هر تهویه نیاز به نصب یک سیستم تصفیه، از آنجا که گرد و غبار و ذرات کوچک کوچک در هوا را می توان در ریه های انسان پیدا کرد، و این می تواند به بیماری های مختلف منجر شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

[ دو شنبه 29 آبان 1396 ] [ 23:35 ] [ liafilter ] [ بازديد : 85 ] [ نظرات () ]
فروش فیلتر غبار گیر پلی استری


برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و فروش فیلتر غبار گیر پلی استری از محصولات شرکت خرید نمایید.

یک فیلتر یک برنامه کامپیوتری یا فرعی برای فرایند است، تولید یک جریان دیگر. در حالی که یک فیلتر تنها می تواند به صورت جداگانه مورد استفاده قرار گیرد، اغلب آنها با هم به یک خط لوله متصل می شوند. برخی از سیستم عامل های مانند یونیکس دارای برنامه های فیلتر هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

[ شنبه 20 آبان 1396 ] [ 21:43 ] [ liafilter ] [ بازديد : 89 ] [ نظرات () ]
فیلتر غبارگیر در تهویه منازل


امروزه نقش فیلترهای غبارگیر در تهویه منازل غیر قابل انکار است.مشکل تهویه در آپارتمان ها از سال به سال حادتر می شود، اما امروزه تجهیزات موجود در بازار تکنولوژی آب و هوایی به دلیل حجم بزرگ و سر و صدای بالاتری که آن را در یک منطقه مسکونی قرار می دهد، قابل استفاده نیست. معمولا نصب و راه اندازی هر سیستم تهویه در حین ساخت و یا تعمیر اتاق اتفاق می افتد و با اتمام کارهای پس از آن همراه است که اثرات نصب را از بین می برد. بسیاری از اتاقها به هیچ وجه به دلیل کمبود فضا یا ارتفاع سقف کم، اجازه نصب هر گونه تجهیزات را نمی دهند.فیلتر غبارگیر چاره ای برای حل مشکل است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

[ جمعه 19 آبان 1396 ] [ 12:51 ] [ liafilter ] [ بازديد : 107 ] [ نظرات () ]
سفارش سریع فیلتر غبارگیر


برای سفارش سریع فیلتر غبارگیر با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.

به عنوان سطح خارجی فیلتر گرد و غبار (یک بار در ماه) آلوده، قبل از قطع دستگاه از منبع تغذیه، فیلتر گرد و غبار گرد و غبار را با یک جارو برقی مجهز به یک قلم مو نرم. در فرایند تمیز کردن هوا در اتاق، سطح بیرونی فیلتر گرد و غبار با مقدار کمی گرد و غبار پوشانده شده است که یک شاخص طبیعی برای عملکرد دستگاه است. توصیه می شود که فیلتر گرد و غبار را با یک ماده جدید هر 4 تا 6 ماه جایگزین کنید، بسته به میزان گرد و غبار اتاق

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل نماید

[ جمعه 19 آبان 1396 ] [ 12:47 ] [ liafilter ] [ بازديد : 90 ] [ نظرات () ]
فروش فیلتر غبارگیرمقاوم


برای فروش انواع فیلتر غبارگیر مقاوم صنعتی،این موارد را همواره به یاد داشته باشید

- جمع کننده سیکلون گرد و غبار از نوع ЦН-15. تصفیه هوا بسیار کارآمد از گرد و غبار با امکان بازیافت برای صرفه جویی در حرارت: - فیلترهای صنعتی - جمع کننده گرد و غبار مرطوب از نوع PVM؛ - فیلترها - فیلترهای کیسه ای نوع FRIP؛ - فیلترهای صنعتی - کارتریج، نوع فیلتر کارتریج FPI؛ - فیلترها - نوع فیلتر فیلتر تهویه KFV-O؛ - فیلترهای صنعتی - واحد جمع آوری گرد و غبار، واحد آسپیراسیون

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید به بخش تماس با ما یا با شمارهای درج شده مراجعه نمایید

برچسب ها: فروش فیلتر ,
[ جمعه 28 مهر 1396 ] [ 19:50 ] [ liafilter ] [ بازديد : 101 ] [ نظرات () ]
خرید فیلتر غبارگیر در ابعاد سفارشی


 

جهت اطلاع از قیمت خرید فیلتر غبارگیر در ابعاد سفارشی می توانید از شرکت لیا فیلتر درخواست نمایید.

کاربرد جهت کنترل غبار اتمسفری، غبار آزاردهنده و بازیافت مواد پروسه های پاک (کالس تمیزی)  

مشخصات مدیا: پیش فیلتر و فیلتر اصلی فیلترهای اصلی شامل انواع هپا، اولپا و سولپا

مشخصات فیلترها شامل افت فشار اولیه، افت فشار نهایی، ظرفیت غبارگیری، راندمان ربایش غبار اتمسفری و راندمان ربایش غبار مصنوعی تعیین افت فشارها تعیین سه مشخصه بعدی 

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید با ما تماس بگیرید .

دفتر فروش : 02833686164. مدیریت سفارش : 09126816865

[ چهار شنبه 18 اسفند 1395 ] [ 1:15 ] [ liafilter ] [ بازديد : 253 ] [ نظرات () ]
خرید فیلتر غبار گیر کیسه ای


 

برای اطلاع از قیمت خرید فیلتر غبار گیر کیسه ای با شرکت لیا فیلتر در تماس باشید.

 

آلودگی هوا عبارت است از وجود یک یا چند آلوده کننده در هوای آزاد به آن مقدار، مدت، ویژگیها که برای انسان، گیاه یا حیوان خطرناک بوده و برای اموال مضر و یا به طور غیرقابدل قبولی مختل استفاده راحت از زندگی و اموال گردد فرآینددریخته گری از جمله مندابع مهم تولید و انتشار آلایندههای هوا بده خصدوص ذرات معلدق و اکسدیدهای فلدزی هست . این صنایع با مقیاس کوچک و بزرگ از جملده صنایع موجود در اطراف شهرها و شده رکهای صدنعتی میباشدند کده قطعددات مختلددز فلددزی را قالدد گیری ، ریختددهگری و تولید مینمایند. بررسی حاضر به بررسی انواع آلاینده ها و غلظت آنها در یک واحدد ریخته گری سدنتی در شرک صنعتی اصفهان پرداخته است. خروجی دودکش بگ فیلتر کورهها و خروجی بگ فیلتر شدات پالست و همنین شددت صوت در چهار ضلع کارخانه اندازه گیری شده و با جدیدترین استانداردهای پراکنش مواد آلاینده مقایسه شده است.

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید با ما تماس بگیرید .

دفتر فروش : 02833686164. مدیریت سفارش : 09126816865

[ سه شنبه 17 اسفند 1395 ] [ 1:57 ] [ liafilter ] [ بازديد : 251 ] [ نظرات () ]
صفحات وب