لیا فیلتر -تامین نیازمندی های فیلتراسیون در سطح کشور
فروش عمده فیلترهای نمد دار


شرکت تولیدی و صنعتی لیا فیلتر برای فروش انواع و به صورت عمده فیلترهایی که ساختار آن ها نمد دار است از فن آوری جدیدی استفاده کرده است.فیلترهای نمدی از الیافی که بر روی پوشش های بافته شده قرار گرفته است تولید شده است.در این نوع بافت الیاف ها به صورت تصادفی در طرح جای داده می شوند و به روش های مختلفی به یکدیگر متصل می شوند. این روش ها شامل موارد زیر می باشد: 1- روش شیمیایی 2- روش گرمایی 3- روش استفاده از رزین 4- روش کوک زدن به اسلیم است.

برای کسب اطلاعات و ثبت سفارش و سایر موارد به بخش تماس با ما مراجعه و یا با شماره های درج شده در بالای صفحه،تماس حاصل نمایید

برچسب ها: فروش فیلتر , ,
[ یک شنبه 23 اسفند 1397 ] [ 23:16 ] [ liafilter ] [ بازديد : 686 ] [ نظرات () ]
تولیدات فیلترکیسه ای لیا فیلتر


شرکت لیا فیلتر تولیدات مربوط به فیلترهای کیسه ای را در کوتاهترین زمان ممکن و با توجه به مشخصات فنی مورد نیازمشتری تولید می کند. نوع پارچه هایی که برای تولید فیلترهای کیسه ای مورداستفاده قرار می گیرند براساس مشخصه های فرآیندی عوامل زیر شامل : گاز، دما، رطوبت، نوع گاز حتی می تواند تاثیر گذار باشد. پوششی که به کار رفته مانع از ورود ذرات ریز غبار به داخل پارچه و همچنین مانع افزایش افت فشار دو طرف کیسه ها در طی زمان بهره برداری می شود.

برای کسب اطلاعات و ثبت سفارش و سایر موارد به بخش تماس با ما مراجعه و یا با شماره های درج شده در بالای صفحه،تماس حاصل نمایید

[ یک شنبه 23 اسفند 1397 ] [ 23:12 ] [ liafilter ] [ بازديد : 641 ] [ نظرات () ]
خرید فیلتر پلی امید مش بندی


جهت کسب اطلاعات بیشتر از خرید فیلتر پلی امید مش بندی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد می توانید از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید.

Blot Southern یک روش است که در زیست شناسی مولکولی برای تشخیص توالی خاص DNA در نمونه های DNA استفاده می شود. Blotting جنوبی ترکیبی از انتقال قطعات جدا شده از الکتروفورز به یک غشای فیلتر و تشخیص قطعه پس از آن با هیبریداسیون پروب است.

اگر سوالی در مورد این محصول دارید و جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه  تماس حاصل نمایید.

[ پنج شنبه 23 اسفند 1397 ] [ 8:23 ] [ liafilter ] [ بازديد : 16 ] [ نظرات () ]
خرید فیلتر کربن اکتیو سفارشی


جهت کسب اطلاعات بیشتر از خرید فیلتر کربن اکتیو سفارشی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد می توانید از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید.

فیلترهای هوا کربن می توانند در فیلتر کردن VOCs از هوا موثر باشد. این ها مواد گازی هستند که اکثر فیلترهای مکانیکی مانند فیلترهای HEPA، نمی توانند لمس شوند. بعضی از گازهای موجود در سیگار سیگار یا آنهایی که با خشک کردن رنگ یا تمیز کردن محصولات تولید می شوند می توانند از طریق یک فیلتر کربن از هوا خارج شوند.

اگر سوالی در مورد این محصول دارید و جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه  تماس حاصل نمایید.

[ پنج شنبه 23 اسفند 1397 ] [ 8:16 ] [ liafilter ] [ بازديد : 19 ] [ نظرات () ]
صفحات وب