لیا فیلتر -تامین نیازمندی های فیلتراسیون در سطح کشور
خرید فیلتر نایلونی مایعات


جهت کسب اطلاع از نحوه خرید فیلتر نایلونی مایعات با شرکت تولیدی و صنعتی لیا فیلتر در تماس باشید

چگونگی تغییر فیلتر شما توصیه می کنیم قبل از فیلتر هر یک از 3 تا 6 ماه جایگزین رسوب قبل از فیلتر کنید. شما می توانید این فیلتر را زودتر جایگزین کنید اگر متوجه شوید جریان آب تضعیف شده یا رنگ آب تیره تر می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

[ سه شنبه 30 بهمن 1397 ] [ 16:44 ] [ liafilter ] [ بازديد : 2 ] [ نظرات () ]
قیمت فیلترهای کربن اکتیو


جهت کسب اطلاع از نحوه فروش و قیمت فیلترهای کربن اکتیو با شرکت تولیدی و صنعتی لیا فیلتر در تماس باشید

فیلترهای هوا کربن می توانند در فیلتر کردن VOCs از هوا موثر باشد. این ها مواد گازی هستند که اکثر فیلترهای مکانیکی مانند فیلترهای HEPA، نمی توانند لمس شوند. بعضی از گازهای موجود در سیگار سیگار یا آنهایی که با خشک کردن رنگ یا تمیز کردن محصولات تولید می شوند می توانند از طریق یک فیلتر کربن از هوا خارج شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

 

[ سه شنبه 30 بهمن 1397 ] [ 16:42 ] [ liafilter ] [ بازديد : 2 ] [ نظرات () ]
فیلم تولید فیلتر پلی استر


برای خرید فیلم پلی استر جهت تولید فیلترهای صنعتی که جزء مواد اولیه تولید فیلتر به شمار می آید از شرکت لیا فیلتر خرید نمایید. می خواهیم شما را با ویژگی های پلی استر بیشتر آشنا کنیم. الیاف PET پلی استر از گرانول PET تولید می شود. پلیمر ذوب شده به صورت یکنواختی وارد دستگاه می شود و در مجاورت هوای سرد قرار گرفته و منجمد می شود. چگالی پلی استر 38/1 است. ثبات نوری و استحکام بیشتری نسبت به نایلون دارد.مقدار جذب رطوبت پلی استر حدود 5/0 % می باشد. 

برای کسب اطلاعات و ثبت سفارش و سایر موارد به بخش تماس با ما مراجعه و یا با شماره های درج شده در بالای صفحه،تماس حاصل نمایید

[ پنج شنبه 29 بهمن 1397 ] [ 1:36 ] [ liafilter ] [ بازديد : 1091 ] [ نظرات () ]
عوامل افزایش بازدهی فیلتراسیون


عوامل متعددی بر افزایش بازدهی فیلتراسیون در دستگاه ها تاثیرگذار است. مساله مهمی که در تولید و میزان بازدهی فیلترها اهمیت دارد میزان آلودگی اولیه و ذرات آلاینده در مسیر عبور فیلتراسیون است. میزان آلودگی را براساس ضریب های مشخص به صورت درصد بیان می کنند که نشان دهنده میزان آلودگی عبوری از فیلتر می باشد. و واضح است که افزایش مقدار ذرات در فیلتر باعث کاهش بازدهی فیلتر می شود. 

برای کسب اطلاعات و ثبت سفارش و سایر موارد به بخش تماس با ما مراجعه و یا با شماره های درج شده در بالای صفحه،تماس حاصل نمایید

[ پنج شنبه 29 بهمن 1397 ] [ 1:30 ] [ liafilter ] [ بازديد : 578 ] [ نظرات () ]
صفحات وب