لیا فیلتر -تامین نیازمندی های فیلتراسیون در سطح کشور
قیمتهای فیلتر کربن اکتیو


برای کسب اطلاعات از سفارش قیمتهای فیلتر کربن اکتیو  که طراح و تولید و سازنده انواع تولیدی فیلترهای شرکت صنعتی است تماس حاصل نمایید

آیا فیلترهای کربن آهن را از بین می برند؟
مواد معدنی محلول مانند کلسیم و منیزیم از طریق فیلتر کربن عبور می کنند. با این حال ، یک فیلتر کربن با اندازه منافذ کوچکتر از یک میکرون می تواند از طریق فیلتراسیون مکانیکی ، کلی فرم ، کیست ها ، سرب ، آرسنیک یا آهن و سایر فلزات سنگین را از بین ببرد.

جهت اطلاع از قیمت ها با بخش تماس با ما و یا با شماره های درج شده در ابتدای صفحه تماس حاصل نمایید

[ شنبه 2 اسفند 1399 ] [ 1:21 ] [ liafilter ] [ بازديد : 841 ] [ نظرات () ]
قیمت فروش برای توزیع کنندگان فیلتر های کربن استوانه ای


جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت فروش برای توزیع کنندگان فیلتر های کربن استوانه ای در ابعاد مختلف می توانید از محصولات شرکت با قیمت رقابتی استفاده نمایید.

به یاد داشته باشید که این فیلترها را نمی توان تمیز کرد. در پایان دوره توصیه شده توسط سازنده، باید جایگزینی انجام شود. بسته به شدت هود، شرایط ممکن است در یک جهت یا جهت دیگر متفاوت باشد.

مزایای استفاده از هود اجاق گاز با فیلتر زغالی:
نصب در هر جایی از آشپزخانه مجاز است، زیرا نیازی به اتصال به مجرای تهویه با استفاده از راه راه فلزی یا کانال پلاستیکی نیست.
عمر مفید موتور افزایش یافته است زیرا فیلتر آن را از چسبیدن ذرات کثیفی و چربی محافظت می کند.
تعویض فیلتر فقط 2-3 بار در سال لازم است، اما اگر این کار انجام نشود، کار موثر نخواهد بود.
این محصول کاملاً ایمن است، زیرا از پلاستیک مقاوم در برابر آتش ساخته شده است که استانداردهای کیفیت بین المللی را برآورده می کند.
یکی دیگر از پیش نیازهای عملکرد کارآمد هود، وجود فیلتر چربی است: اکریلیک یا آلومینیوم قابل استفاده مجدد، کاغذ یکبار مصرف، زمستان ساز مصنوعی یا غیر بافته. اگر چنین فیلتری وجود ندارد، برای این واقعیت آماده شوید که موتور هود طولانی نخواهد بود.

با ما تماس بگیرید و از لحاظ قیمت ها با بخش مشاوره و خرید فیلتر های مختلف تماس حاصل نمایید. 

[ یک شنبه 17 بهمن 1399 ] [ 21:52 ] [ liafilter ] [ بازديد : 692 ] [ نظرات () ]
صفحات وب