سفارش تولید فیلترهای الیاف نبافته


برای کسب اطلاعات کافی از قیمت و همچنینن سفارش گذاری و  تولید فیلترهای الیاف نبافته در تراکم و عرض های مختلف از محصولات شرکت لیا فیلتر استفاده نمایید.

فیلترهای الیاف نبافته یا مواد فیلتر نورد برای تهویه هوا برای تمیز کردن هوا در سیستم ها و اتاق های مختلف استفاده می شود. مواد برای فیلترهای هوا در سیستم های تهویه مطبوع و سیستم های تهویه در محل برای اهداف مختلف استفاده می شود. برش مواد فیلتر کننده برای تصفیه هوا به عنوان یک عنصر قابل تعویض از طرح های مختلف فیلتر استفاده می شود، از جمله مواد فیلتر در رول مناسب برای تغییر مواد برای فیلترهای مختلف از انواع مختلف است

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

 

[ شنبه 17 آذر 1397 ] [ 22:9 ] [ liafilter ] [ بازديد : 1 ] [ نظرات () ]
قیمت فیلتر هود صنعتی رستوران


برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت فیلتر هود صنعتی برای رستورانها از محصولات تولیدی شرکت لیا فیلتر که به صورت تک و تیراژ به فروش می رسد استفاده نمایید

بسته به حالت تمیز کردن، فیلترهای چربی عملکردهای زیر را انجام می دهند: هنگام تخلیه، عناصر ساختاری، از جمله موتور، از اثرات ذرات بزرگ خاک (چربی، بخار) بر روی آنها محافظت می شود. هنگام بازیافت، هوا از عناصر بالا برای تمیز کردن هوا تمیز می شود و همچنین برای حفاظت از موتور و سایر قسمت های طراحی تجهیزات تهویه مطبوع است. علاوه بر این، محافظت از زغال سنگ یا هر فیلتر دیگر که برای حذف بوی ها، گازها، برخی از محصولات احتراق استفاده می شود. همانطور که اطلاعات ذکر شده نشان می دهد، فیلتر گریس برای هر عصاره مدرن لازم است برای محافظت از عناصر ساختاری آن از اثرات هر ذرات بزرگ خاک استفاده شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

[ شنبه 17 آذر 1397 ] [ 22:5 ] [ liafilter ] [ بازديد : 0 ] [ نظرات () ]
فروش فیلتر هود صنعتی بوگیر


با توجه به نیاز مکان های صنعتی و همچنین خانگی از فیلترهای هود بوگیر  استفاده نمایید که دارای کارایی و بازدهی بالایی است.

فیلترهای چربی برای هود: انواع، ویژگی ها و معایب آنها + نحوه انتخاب هود آشپزخانه هوا آلوده را از آشپزخانه و اغلب در خیابان ها حذف می کند و به نظر می رسد چرا در چنین مواردی فیلتر کردن ضروری است. پس از همه، این ها هزینه های اضافی و تلاش های مربوط به انتخاب، خرید، جایگزینی تجهیزات مسئول تمیز کردن است. همه این درست است، اما ارزش این را دارد که فیلترهای گریس برای خسته شدن بخشی اجباری از طراحی آن باشد و در این صورت خود را در هزینه صرفه جویی کنید. علاوه بر این، تلفات می تواند جدی باشد، از جمله خراب شدن تجهیزات، التهاب رسوبات چربی تشکیل شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

[ شنبه 17 آذر 1397 ] [ 22:0 ] [ liafilter ] [ بازديد : 1 ] [ نظرات () ]
قیمت فیلتر کربنی صنعتی


شرکت های استفاده کننده از انواع فیلترهای کربنی صنعتی در ابعاد استاندارد و سفارشی می توانید از بخش مالی قیمت را استعلام و پیش فاکتور دریافت نمایید.

کربن فعال برای تمیز کردن ورودی و گردش هوا در دستگاه تهویه و تهویه مطبوع استفاده می شود. جزئیات دانه ذرت از 0.6 تا 6.3 میلی متر است. جزئیات دانه ذغال سنگ پودر <0.075 میلیمتر است. کربن فعال از طریق مواد آلی مانند ذغال سنگ، ذرت، شکر، ذغال سنگ، حرارت دادن و پردازش های اضافی ساخته شده است تا سطح داخلی و خارجی را به حداکثر برسانند.با توجه به ظهور کوچکترین منافذ و سیستم های مویرگی، سطح جذب سطح تا 1700 مترمربع در هر گرم کربن فعال است. برای حذف خاص مواد مضر کربن فعال با مواد ویژه آغشته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

برچسب ها: فیلتر کربن صنعتی ,
[ شنبه 17 آذر 1397 ] [ 20:52 ] [ liafilter ] [ بازديد : 5 ] [ نظرات () ]
صفحات وب