لیا فیلتر -تامین نیازمندی های فیلتراسیون در سطح کشور
قیمت خرید فیلتر کربن فعال صنعتی


برای اطلاع از قیمت خرید فیلتر کربن فعال صنعتی با ما در تماس باشید

همچنین در فیلترهای سیگنال استفاده می شود. فیلترهای کربن فعال زغال چوب فعال ترین در حذف کلر، ذرات مانند رسوب، ترکیبات آلی فرار (VOCs)، طعم و بو از آب است. آنها در حذف مواد معدنی، نمک ها و مواد معدنی غیر محلول موثر نیستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

[ سه شنبه 23 بهمن 1397 ] [ 20:30 ] [ liafilter ] [ بازديد : 3 ] [ نظرات () ]
خرید فیلتر کربن اکتیو سفارشی


برای اطلاع از خرید فیلتر کربن اکتیو سفارشی با ما در تماس باشید

فیلتر کردن کربن یک روش فیلتر کردن است که از تخت کربن فعال برای حذف آلاینده ها و ناخالصی ها با استفاده از جذب شیمیایی استفاده می کند. ... فیلترهای کربن فعال زغال چوب فعال ترین در حذف کلر، ذرات از جمله رسوب، ترکیبات آلی فرار (VOCs)، طعم و بو از آب مؤثر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و اطلاع از قیمت ها بابخش تماس با ما با شماره های درج شده در ابتدای صفحه ، تماس حاصل نمایید

[ سه شنبه 23 بهمن 1397 ] [ 20:21 ] [ liafilter ] [ بازديد : 3 ] [ نظرات () ]
تولید و اقدامات طراحی فیلترصنعتی


شرکت لیا فیلتر برای تولید و طراحی فیلترهای صنعتی که قابلیت تعویض قطعات و اجزا داشته باشند اقدامات مهمی انجام داده است.بخش مهندسی شرکت اعم از مهندس بهرامی و با مدیریت مهندس احمدزاده،یک بخش فعال را در زمینه طراحی و تولید انواع فیلتر صنعتی به وجود آورده اند،شما کارفرمای محترم،می توانید از طریق بخش مهندسی،فیلتر مورد نظر را به بخش بازرگانی،سر کار خانم مهندس جلالی فر، ارسال نمایید،در صورت درخواست واردات و یا صادرات از طریق معاونت فروش بین الملل سرکار خانم مختاری اقدام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات و ثبت سفارش و سایر موارد به بخش تماس با ما مراجعه و یا با شماره های درج شده در بالای صفحه،تماس حاصل نمایید

[ جمعه 23 بهمن 1397 ] [ 1:23 ] [ liafilter ] [ بازديد : 674 ] [ نظرات () ]
فروش فیلتر نمدی صنعتی


شرکت لیا فیلتر برای فروش فیلترهای صنعتی که نمدی هستند نیز برای مشتریان با تخفیف ویژ ه ای قرار می دهد. فیلترهایی که در ساختار تولیدی آنها از منسوجات نبافته مانند نمد استفاده می شود دارای قابلیت و کاربرد زیادی است. فیلترهایی که در ساختار تولید آن ها از نمد استفاده می شوند غالبا به صورت مسطح هستند و این سطح می بایست به طوری طراحی شود تا قابلیت جذب حداکثری هم از لحاظ مقدار و ابعاد را داشته باشد. برای این منظور نمد ها را با استفاده از دستگاه چین داده و داخل طوری قرار می دهیم تا بتوان حداکثر استفاده از فیلتر نمدی را کرد. 

برای کسب اطلاعات و ثبت سفارش و سایر موارد به بخش تماس با ما مراجعه و یا با شماره های درج شده در بالای صفحه،تماس حاصل نمایید

[ جمعه 23 بهمن 1397 ] [ 1:17 ] [ liafilter ] [ بازديد : 1585 ] [ نظرات () ]
صفحات وب